Збір допомоги на АТО волонтерами.

thumb_47484_news_mНемирівська Самооборона у Вінниці організувала збір допомоги для військовослужбовців на Сході. У вихідні дні (субота та неділя) у районі Центрального ринку стоїть автомобіль для збору допомоги військовослужбовцям. Організатор повідомляє, що займається збором допомоги (теплі речі, консервація, овочі, гроші на централізовану закупівлю термобілизни та шкарпеток), ще з весни, коли почався Крим. Тоді було зібрано 95 тонн. Зараз допомога збирається на Схід.
За словами волонтера, найбільш відповідально віднеслася немирівська друга школа. Загалом було передано близько півтони допомоги. Так щоб підбадьорити наших військовослужбовців, консервацію діти обгорнули своїми малюнками, а кортонні ящики обклеїли відбитками своїх долонь.
Немирівські волонтери звертаються до жителів м. Вінниці, з проханням допомогти військовослужбовцям на Сході. Цієї суботи волонтерська мишина буде стояти біля ТЦ «Грош», на Немирівському шосе, з 6.00 до 22.00, в неділю — біля входу на Центральний ринок, в той же час.

comments powered by HyperComments