Сауна «У Василя»

968 Винница
Номер телефона: (068) 818-81-00
Адрес: м. Вінниця, вул. Островського, 35
Время работы: С 12.00 до 24.00

Сауна «У Василя»- це місце для комфортного та якісного відпочинку! Ні для кого не секрет, що сауна позитивно впливає на роботу всього організму, зміцнює його та наповнює силою та енергією. У сауні судини та м‘язи стають більш гнучкими і поліпшується кровообіг у кінцівках.
Сауна тренує серцево- судинну систему і покращує стан серця.
Сьогодні популярність таких закладів лише зростає, все більше людей воліють відвідувати сауну, знаючи яке благо вона творить з організмом.
Тренуванням для судин і серця є охолоджуючі процедури після сауни (теплий чи прохолодний душ, купання в басейні з прохолодною водою).
Дихальна система також не залишається осторонь, при регуляції температури тіла частішає дихання, поліпшується тонус судин дихальних шляхів, збільшується обсяг вдиху. Якщо при цьому використовувати ефірні масла, настої або відвари цілющих трав, то позитивний вплив на дихальну систему збільшується.
У сауні посилюються обмінні процеси, прискорюється метаболізм. За рахунок відтоку крові від деяких внутрішніх органів і великої втрати вологи, шлунковий сік збільшує свою концентрацію і виробляється в меншому обсязі. Тому в сауні краще вживати рідину (воду, чай, відвари трав).

Чому варто відвідати сауну «У Василя»?
— Зручне розташування;
— Демократичні ціни;
— Новий та сучасний ремонт;
— Великий басейн;
— Високий рівень обслуговування.

Название: Сауна «У Василя»
Тип:  Сауна фінська з сухою парилкою, басейн (температура 18-19 градусів) з гідромасажем. вместимостью до 8 человек
Рабочее время: С 12.00 до 24.00,
Адрес: м. Вінниця, вул. Островського, 35
Телефоны: (068) 818-81-00
Сервис: Душові кабіни з холодною і гарячою водою. Відро-водоспад.  Комфортна кімната відпочинку: м’який куточок, телевізор з підключенням Віасат, кухня. Додаткові послуги: тапочки одноразові — 10 грн, спідниця чи сарафан — оренда 10 грн.
Цена: Фіксована плата до 6 осіб 140 грн/год., доплата за людину — 20 грн. Максимальна місткість — 8 осіб.
Вместимость 8 чел.

Типы оплат:

Наличный