Натяжні стелі від компанії Чарівна стеля у Вінниці

1042 Винница
Номер телефона: +380 (98) 654-40-10, +380 (432) 69-97-60, +380 (97) 179-42-06
Сайт: www.mirror.ua
Время работы: Працюємо без вихідних, виклик майстра безкоштовний

Ми є дилерами потужного підприємства ТОВ «Міруа» м. Київ, що працює на ринку України з 2000 року і свого часу було піонером в цій галузі. Тому зараз має довгострокові контракти тільки з найкращими виробниками натяжних стель, а саме RENOLIT(Франція-Германія), Lackfolie (Германія) та CLIPSO(Швейцария) які є найвищими по класу. Завдяки великим обсягам виробництва , а це більш як 300 дилерів по всій Україні, можуть запропонувати доступну ціну за високоякісну продукцію. На відміну від підприємств регіонального рівня, яких з’явилось безліч останнім часом, ТОВ «Міруа» здійснює розкрій стелі на якісному обладнанні, що безумовно позначається на якості спайки швів та гарпуна, нанесені фотодруку. Кожна стеля захищена гарантійним талоном якості.

Тому саме вони є нашими партнерами вже багато років.

Наша команда створює чарівний затишок в оселях вінничан більше шести років. За цей час завдяки сумлінній праці, зарекомендували себе як команда професіоналів своєї справи, спромоглись отримати довіру та бездоганну репутацію . Наші роботи говорять за нас численними рекомендаціями клієнтів, як в. м. Вінниця так за її межами.

Маємо особливий підхід до кожного замовлення, а саме, ми не просто обіцяємо, а дійсно пропонуємо ( безкоштовно) декілька варіантів дизайну стелі на вибір, враховуючи стиль та геометрію кімнати. Особливу увагу надаємо гармонійному поєднанню натяжних стель з дизайном кімнати в цілому, щоб оздоблення стелі м’яко підкреслювало всю красу інтер’єру , будь-то вишукана класика чи мінімалізм. Тому за потреби допомагаємо з підбором шпалер, освітлення та іншого.

При встановленні стель на будь-якому етапі ремонту гарантуємо бездоганну чистоту та несемо відповідальність за збереження вже виконаного оздоблення.

В разі затоплення стелі, виїзд та усунення пошкоджень безкоштовні.

Ціна натяжної стелі  залежить від розміру, конфігурації, фактури, декоративних елементів, тому найкраще запросити майстра який точно визначить ціну та оцінить технічні умови для встановлення натяжної стелі. Виїзд майстра (по місту та в межах 30 км) безкоштовний, та ні до чого Вас не зобов’язує.

Не відкидайте нашу пропозицію не зустрівшись з нами особисто!

id