aLLure

2030 Винница
Номер телефона: +38096-627-43-80; +38093-890-08-57
Email: alluretanja@ukr.net
Адрес: м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 38. ТЦ " Жовтень" 2 поверх ( 2-24 )
Сайт: http://vk.com/id_balaloum
ICQ/Skype: vi100590LTO
Время работы: пн - 10.00-18.00, вт-нд - 9.00 - 19.00

Жіноча білизна  в магазині «aLLure»

Бренди  BALALOUM та Anabel Arto.
Якою б феміністичною не була б жінка, як би не намагалася вона досягти кар’єрних і ділових висот, в глибині душі вона завжди залишається представницею прекрасної половини людства. Звідси й походять інстинктивні бажання покрасуватися новими діамантами, дорогою шубкою і шикарною білизною.
І на білизну жінки, як правило, не скупляться! На цей вишуканий і сексуальний елемент одягу милі дами із задоволенням витрачають свої (і не тільки свої!) гроші. Перебуваючи в красивій білизні, будь-яка жінка відчує в собі впевненість, надзвичайність і чарівність.
При виборі  білизни необхідно враховувати індивідуальні особливості фігури, будови тіла, зовнішності, відтінку своєї шкіри. Особливу увагу потрібно приділити, насамперед, комфорту. Найширший спектр різноманітної  білизни подарує кожній жінці справжню чарівність і жіночну привабливість. Але будьте обережні, навіть найдорожча білизна не зробить належного впливу на магнетичні чари своєї власниці, якщо підібрано воно не по фігурі.
Перед походом у магазин за жіночою білизною, задайте собі питання: в яких випадках я цю білизну буду одягати? Відповівши собі на це питання, далі все піде, «як по маслу»:
— Який фасон я хочу вибрати;
— З якого матеріалу має бути білизна;
— Білизну якого кольору я хотіла б на собі бачити в цьому випадку.
Колір  білизни бажано, щоб гармоніював з вечірнім вбранням або підходив до кольору вашого волосся, очей – знову — таки, дивлячись для якої мети купуєте. Важливо пам’ятати, що білизна повинна приховати наявні огріхи фігури і підкреслити її гідності.
Не відмовляйте собі в задоволенні час від часу купувати нову нижню білизну!!!VVQF5r2XdjYYdjcYkHlbMomuH0aZQOGZQEPGhPfKFrDsE1y58IEADyMd-4YSjNIwFI64H8WYFxCNo
8MUbavDjABo