Зеленський зробив це – почули всі!Після приголомшливої перемоги! Подзвонив особисто. Відчутні наслідки

218 Новости Винницы

Президент України Володимир Зеленський телефоном привітав Майю Санду з перемогою на президентських виборах у Молдові.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Глава держави побажав пані Санду успішної роботи.

Він запевнив колегу у налаштованості на продовження тісної та взаємовигідної співпраці України й Молдови, закладеної серед іншого під час візиту Майї Санду до Києва як Прем’єр-міністра Республіки Молдова у липні 2019 року.

Володимир Зеленський відзначив, що Україна налаштована на реалізацію нових амбітних проектів, передусім інфраструктурних та спрямованих на сприяння європейській інтеграції двох країн.

Президент подякував за послідовну підтримку Майєю Санду суверенітету й територіальної цілісності України.

Співрозмовники також обговорили проблематику пандемії COVID-19 та висловили сподівання, що людству в короткій перспективі вдасться впоратися з нею, а нашим країнам – з її відчутними наслідками, насамперед економічними.

Також Володимир Зеленський запросив Майю Санду здійснити офіційний візит в Україну. Про це він написав у своєму Twitter

“Почав ранок з гарної телефонної розмови з Маєю Санду. Привітав її з перемогою на виборах Президента Молдови. Упевнений у подальшому зміцненні відносин між Україною та Молдовою і європейській інтеграції наших народів. З нетерпінням очікую на візит колеги до Києва”.

Відзначимо, що колишній прем’єр-міністр Молдови Майя Санду перемогла на президентських виборах в цій країні. Як свідчать дані Центральної виборчої комісії Молдови, в другому турі виборів, що відбувся 15 листопада, вона отримала 943 486, що або 57,75% голосів. У свою чергу, чинний президент Ігор Додон отримав 690 139, або 42,25% голосів.

На закордонних дільницях Санду набрала 92,94% голосів, а Додон – лише 7,06%. При цьому, на відміну від першого туру виборів, Санду перемогла і всередині країни, отримавши 51,03% голосів.