Зареєструвалися понад 130, а відібрали ‒ 16. У Вінниці відбувся кастинг на конкурс «Міс Вінниця 2021»

68 Новости Винницы

28 січня відбувся кастинг на конкурс «Міс Вінниця 2021». Заявки зареєстрували 133 дівчини, і це міг бути ледь не наймассовіший кастинг за весь період існування конкурсу, однак кілька десятків конкурсанток не прийшли.

Після двохгодинного кастингу журі визначили 16 фіналісток, які за місяць боротимуться за титул «Міс Вінниця 2021». Серед членів журі була і «Міс Вінниця 2020» Оксана Коломієць.

Традиційно відбір відбувся у приміщенні міського палацу мистецтв «Зоря», участь в ньому могли взяти незаміжні дівчата віком від 16 до 26 років

Цього року традиційного дефілювання двічі не було. Причиною тому – карантинні обмеження. Відтак організатори вирішили, що дівчата виходитимуть один раз ‒ в купальниках та на підборах. Спочатку відібрали 17 фіналісток. Оскільки правила конкурсу передбачають 16 учасниць у фіналі, для конкурсанток, які набрали по 9 балів, організували повторний вихід, за результатами якого і були визначені переможниці.

Тепер у дівчат є близько місяця, щоб підготуватися до фіналу. На сьогодні організатори планують провести фінал напередодні 8 березня, але дата проведення може змінитися, залежно від епідемічної ситуації. До речі, це буде вже 24-ий конкурс краси «Міс Вінниця».

У фінал конкурсу «Міс Вінниця 2021» вийшли:

Анна Кахно


Яна Павлусенко


Марія Яричук


Ілона Плаксій


Вікторія Гелитюк


Єлизавета Паюк


Діана Максименко


Ольга Грідасова


Єлизавета Кащенко


Захарук Аліса


Аміна Ковтонюк


Ольга Мороз


Ілона Івашко


Тетяна Наконечна


Юлія Грабар


Юлія Черниш


Більше фото — у слайдері