Як вінничани проведуть другу половину травневих вихідних. Опитування

45 Новости Винницы

Через кілька днів після великодніх вихідних, на вінничан чекають ще три вихідні поспіль – з 8 по 10 травня. День перемоги (9 травня) цьогоріч припадає на неділю, тому вихідний перенесуть на 10 травня. вийшла на вулиці Вінниці та розпитали у городян, що вони будуть робити цього вікенду.

“Може, десь би поїхали. Аби зарплата дозволяла. А так, у нас двоє дітей, їх треба вчити. Можна буде прогулятися біля фонтану на набережній. Сходити по музеях. До підземель під Костел спуститися. Дуже хотілося хоч за місто виїхати, у закритий центр, щоб можна було відпочити, де менше людей”, — каже Світлана, прізвища не називає.

Хоч мріяла про закордон, але відпочиватиме у колі близьких у селі. Так свій вікенд проведе Юлія.

“Поїду в село до рідних. Підемо на проводи. А потім на природу посмажити м’ясо та відпочити душею. Хотіла закордон поїхати, але не встигла забронювати дати. Тому, може, вже на літо”, — розмірковує Юлія Іщек.

Заросить на екскурсію до Софіївського парку свою кохану Любомир.

“Спочатку, зрозуміло, поїхати в село до рідних. Провести з ними трохи часу. А потім побачимо. Десь, може, у найближчу до нас область. Моя дівчина хоче в Софіївку, що в Умані. Там найближче, і у цю пору має бути дуже гарно”, — каже Любомир Мазур.

Традиційно, у мами, в родинному колі відпочине Юлія.

“Традиційно, у травні, ми їдемо родиною до мами. Тому, що у неї приватний будинок і там можна як відпочити, так і допомогти. І найголовніше — провести час з родиною. А, от для того, щоб кудись виїхати, то треба більше грошей заробити. Бо, якщо витратити їх зараз, то на літній відпочинок не залишиться. Звісно, у кожного свої бюджетні планування”, — Юлія Андріянова.


Кілька сотень піц спече кухар Іван. У ці дати він працює.

“У першу половину травневих вихідних також працював. І робив щодня від 20 піц. Також люди дуже полюбляють замовляти суші. А коли у всіх буде робота, я зможу відпочити. Поїду до рідних, яких давно не бачив”, — Іван Фогельзанг.

А як проведете ви ці вихідні, діліться у своїх коментарях.

Нагадаємо, де відпочити на вихідні на Вінниччині та скільки це буде коштувати, про це ми вже дізнавалися.