Як вибрати надійний тепловізор

Як вибрати надійний тепловізор?

6 Новости Винницы

Як вибрати надійний тепловізор? InfiRay розвивається як глобальний бренд, орієнтований на споживчі тепловізори, відомі на ринку як Xeye. InfiRay пропонує ультра-чітку візуалізацію, передові тепловізійні технології і, крім того, основні цінності включають в себе: видатні функції і ергономіку, провідну в галузі надійність, гарантію і підтримку.

Як вибрати надійний тепловізор

Тепловізори InfiRay в найвищому стандарті
Пристрої оснащені сучасною оптики, здатна виявляти об’єкти на дуже великі відстані, деякі прилади також мають:

  • вбудовані функції запису,
  • тривалий час роботи,
  • безліч колірних палітр,
  • HD екрани з високою роздільною здатністю,
  • датчики 50 Гц в дозволах 384 × 288 і 640 × 512.

WIFI потокове відео в реальному часі і підключення до блютуз і відстеження гарячих точок. Тепловізори InfiRay мають величезну кількість переваг. Вони дозволяють з високою точністю і мінімальними витратами часу стежити за тваринами і контролювати їх. У нас Ви можете придбати тепловізори для мисливців за найвигіднішими цінами. Ціна на тепловізійні камери InfiRay значно нижче зарубіжних аналогів. Тому якщо ви вирішили купити тепловізори infiray, то можете бути впевнені в якості та надійності. Тепловізійний приціл InfiRay розроблений в Німеччині і може застосовуватися в будь-яких кліматичних умовах.

Як вибрати надійний тепловізор

Новітній датчик VOx

Висока якість зображення стало можливим завдяки датчику VOx, який відображає докладні зображення з використанням високоякісної і великий германієвої оптики, яка вас зачарує. У деяких моделях датчик охолоджується металевим радіатором на дні, що ще більше покращує зображення при тривалих спостереженнях.

Чому обирають прилади нічного бачення?

Як вибрати надійний тепловізор? Тепловізори мають велику перевагу в тому, що їх можна використовувати в будь-який час, оскільки їм не потрібен зовнішній джерело світла, вони виявляють теплове випромінювання або теплову сигнатуру, які випромінюють об’єктиви і перетворять їх в теплові зображення. Вони можуть використовуватися в закритих або відкритих просторах в будь-який час і використовуватися в багатьох різних додатках: відстеження поранених тварин і інші сценарії полювання, навіть для багатьох додатків, не пов’язаних з полюванням. Infiray, прагнучи задовольнити очікування ринку, послідовно випускає нові поліпшені тепловізійні монокуляри з більш високою продуктивністю, які забезпечують відмінні і чіткі зображення на ринку з року в рік.

Розклад руху транспорту: Винница-Казатин-Винница