Вже сьогодні! “Слуги” не очікували – прямо на з’їзді: Зеленський буде – зміни в команді! Починається

76 Новости Винницы

Сьогодні в Києві відбудеться з’їзд партії Слуга народу. Цікаво, що на з’їзді має бути присутній і президент України Володимир Зеленський.

Початок з’їзду партії заплановано на 11:00.

У з’їзді приймуть участь народні депутати, депутати місцевих рад від Слуги народу, а також делегати від кожної з областей. Політики розглянуть питання змін у системі управління партією.

У Слузі народу обіцяють, що з’їзд пройде відповідно до карантинними обмежень

Раніше, глава політсили Олександр Корнієнко повідомляв, що на з’їзді також обговорять організаційні та програмні питання: обговорять нову редакцію Статуту партії і проведення виборів до керівних органів на його основі.

Своєю чергою, в ефірі телеканалу Україна 24 народний депутат Євгенія Кравчук повідомила, що на з’їзді очікується присутність президента України Володимира Зеленського.

“Голова партії не буде змінюватися, відразу говорю… й серед конкретних людей, які обіймають керівні посади тими або іншими осередками – на з’їзді змін не буде. Я не виключаю, що вони будуть згодом, пізніше, після з’їзду, але на самому з’їзді якихось таких відставок, як ви говорите, я думаю, що не буде, але очікуємо приїзд президента на завтрашній з’їзд, хотілося б почути, як він бачить подальшу роботу великої команди”, – заявила Кравчук.

За словами нардепа, на з’їзді також буде презентація молодіжного осередку партії та жіночого крила партії – Зе!Молодіжка та Зе!Жінки.