Водіїв і пішоходів просять бути уважними на дорогах і попереджають про погіршення погоди

11 Новости Винницы

На території Вінницької області спостерігається погіршення погодних умов – сніг та значне зниження температури повітря. Поліція звертається до учасників дорожнього руху з проханням буди уважними та обережними на дорогах.

«Радимо усім учасникам дорожнього руху бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, обирати безпечну швидкість, що забезпечить своєчасне гальмування, збільшити дистанцію між автомобілями під час руху. Відмовитись від ризикованих маневрів, які при складних погодних умовах, можуть призвести до створення аварійних ситуацій. Особливо будьте уважними, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів», — зазначено в повідомленні поліції Вінниччини.

Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, 14 січня: вдень від 0 до 2 градусів морозу. Вночі і вдень — сніг. 15 січня денна температура повітря від 6 до 8 градусів морозу. Вдень і вночі сніг. 16 січня стовпчики термометрів опустяться до 14 градусів морозу вночі та 12 в день. Без опадів.