Вишиванка у стилі Starship: вінничанин розробляє для Маска малюнок ракети з українським орнаментом. Фото

26 Новости Винницы

Андрій Турко з Вінниці розробляє заготівку під вишиванку спеціально для Ілона Маска. Схему у вигляді космічної ракети надішле американському мільярдеру до Всесвітнього дня Вишиванки, який цього року відзначають 20 травня.

Ідея подарувати Ілону Маску вишиванку у стилі Starship, в Андрія виникла спонтанно. Багато років поспіль Турко розробляє різноманітні орнаменти, аби за ними можна було вишивати. Працює у спеціальній програмі. Прямо на наших очах наносить хрестики під майбутню заготівку. Для візуалізації, на телефоні шукає фотографії ракети SpaceX Starship.

«У вишиванці, цифровому коді українців, близько 40 тисяч хрестиків, або, як їх ще можна назвати — пікселями. У нашої нації піксельні малюнки з’явилися за сотні років, як вигадали комп’ютер. Що стосується цього малюнку для Маска, то ми у нього закладемо орнамент Житомирського регіону. Батьківщини космонавтики. Адже там народився Сергій Павлович Корольов. Це вчений і конструктор в області ракетобудування і космонавтики, головний конструктор перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі», — зауважує Андрій.

Якщо ідея сподобається не лише Ілону Маску, вінничанин готовий підготувати малюнки під вишиванки для космонавтів, які полетять на Марс.

«Взагалі, можна розробити вишиванки й для колонізаторів Марсу.Я думаю, що серед тих тисяч людей, які полетять освоювати цю планету, будуть і українці. Я то, навряд вже полечу, а от мої діти, то можуть. Колись багато людей мріяли стати космонавтами. Нині ця професія знову у топі серед дітей, які мріють підкоряти Космос. Я сподіваюся, що ця схема під вишиванку, яку відправлю через соціальні соцмережі для Маска, йому сподобається. Тим часом знайду вишивальницю, яка і вишиє йому сорочку. Адже, навряд він вміє це робити. Та й часу на це у нього замало. Хоча, він такий непередбачуваний, що може все! І навіть, взятися за таку роботу. Ми з ним дуже схожі. Постійно прагнемо навчитися, пізнати щось нове!», — посміхається Турко.

Нагадаємо вінничанин розраховує точний час та щодня слідкуватиме за космічним «поїздом» із супутників Ілона Маска.

А також, читайте про таке: Махала «крилами» та підморгувала фарами: У Вінниці Tesla здивувала світломузичним шоу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.