Виповнилось 100 років: У Вінницьких Хуторах вітали з ювілеєм Федора Григоровича

39 Новости Винницы

Федір Григорович Козлов, який мешкає на Вінницьких Хуторах 12 березня відсвяткував 100-річний ювілей. Він пройшов Другу світову війну. Потім продовжив військову службу, а після виходу на пенсію працював на колишньому ламповому заводі. Виховав сина, має двох онуків, а нещодавно народилась правнучка.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У День народження Федора Григоровича, привітати його зі 100-річчям приїхали депутат міської ради Дмитро Науменко та директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова. Вони передали вітання ювіляру від міського голови Сергія Моргунова і вручили Почесну грамоту та грошову премію.

Федір Григорович Козлов з початку цього року став уже третім жителем громади, який відзначив своє 100-ліття. У січні 100 років виповнилось двом вінничанкам. Це Марія Олександрівна Куліченко, вдова, учасник війни. Виховала 2 дітей, має 2-х онуків. Багато років працювала у Вінницькій філармонії у відділі кадрів, трудовий стаж її налічує 40 років. Так само понад 40 років пропрацювала вчителькою української мови Євдокія Степанівна Мироненко, також учасник війни. Має доньку, онучку і троє правнуків.

Мешканцям Вінницької громади, яким виповнилось 100 років, призначається довічна щомісячна матеріальна допомога в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Сьогодні таких людей є 11.