Вінтажні сервізи, плюшеві ведмеді та будуарні ляльки: у Вінниці відкрили виставку колекцій та мініатюр

40 Новости Винницы

Плюшеві ведмедики, вінтажні сервізи, будинок у вікторіанському стилі, будуарні та статурні ляльки, рум-бокси. Усе це можна побачити у вінницькому музеї моделей транспорту. Днями там відкрилася виставка «Плюшевий чай».

В одному із залів музею, у скляних вітринах «розсадили» близько сотні іграшкових персонажів.

За інформацією Visit Vinnytsia, ляльковий проект зібрав авторські роботи 30 майстрів з 9 міст України, із США, Англії та Німеччини.

Окрім ляльок, тут є рум-бокси у вінтажних валізах – серед них найбільшу увагу привертає кабінет. Тут і людина на столі для розтинів, безліч пляшечок, книги – усе продумано до найменших дрібниць.

Є кілька лялькових будиночків, де затишно світиться світло. Серед них – триповерховий будинок у вікторіанському стилі. На першому поверсі столова та кухня, другий поверх – вітальня та ванна кімната, третій поверх – спальня та дитяча кімната.

Тут мирно співіснують Родина Санти і Чеширський кіт, Чумний лікар і Полярний буддист, Лялька Сара і Королівське подружжя. Тут можна побачити «Світанок у філіжанці» та відчути «Пір’їнку надії». Серед усіх персонажів, увагу привертає подружжя пенсіонерів, які переглядають фотографії.

Виставку колекцій та мініатюр «Плюшевий чай» можна відвідати із 12:00 до 20:00 в Музеї моделей транспорту. Також можна придбати прикраси на ялинку від вінницької майстрині Каті Калашнікової та її майстринь.