Вінницький рибоохоронний патруль знищив знаряддя лову

51 Новости Винницы

15 червня Вінницький рибоохоронний патруль знищив 119 од. заборонених знарядь лову: сітки, «екрани» та «павуки». Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 3 442 метри.

Про це повідомляється на сайті Вінницького рибоохоронного патруля.

Знищувалися знаряддя лову, вилучені у порушників протягом 2017 року, які знаходилися на зберіганні понад три роки, в результаті чого скінчився термін позивної давності на право їх власності.

Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток у непридатність — рубанням та різанням. У майбутньому знаряддя лову будуть направлятися до спеціалізованого підприємства для утилізації.

Процес знищення заборонених знарядь лову здійснювався відповідно до постанови КМУ від 25.08.1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна».

«Значна кількість адмінсправ перебуває на розгляді в судах. Наразі ми чекаємо на їх рішення», — відзначив керівник Вінницького рибпатруля Олексій Ягельський.

За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

, фото рибоохоронного патруля