Вінницький музей Повітряних Сил України запрошує на день відкритих дверей

3 Новости Винницы

5 червня у Вінниці влаштовують день відкритих дверей на території музею Повітряних Сил Збройних Сил України. Гостей чекатимуть з 10 ранку до 14 години.

«За останні мінімум півтора року, це перший день відкритих дверей, які ми влаштовуємо. Адже, через карантин, ми не весь час працювали. І от в цю суботу, нарешті, зможемо запросити до себе гостей. Цю подію ми присвячуємо до Міжнародного дня захисту дітей. Тому у нас не просто можна буде подивитися експонати, а й мультики. А ще, ми приготуємо для відвідувачів польову кашу. А розважати всіх буде наш оркестр», — розповів директор музею Володимир Алєксєєв.

Нагадаємо, музей Повітряних Сил Збройних Сил України, один з найкращих в Україні. Просто неба поміж сотні експонатів є також чотири військових гелікоптери. Від вантажно-транспортних до морських знищувачів підводних човнів. А також такий екземпляр, як “МІ-2”. В Україні основу таких повітряних суден вже почали модернізувати. А також капсула астронавтів. Півстоліття тому вона побувала у Космосі. До нашого міста її привезли з Криму.

Зібрали експозицію літаків у мініатюрі. Понад 300 моделей з паперу, дерева та пластику ручної роботи.

Музей Повітряних сил, який розташовується по вулиці Стрілецька, 105.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.