Вінницький міський суд виніс вирок чоловіку, який після бійки з сусідом і повідомив про вибухівку в квартирі

20 Новости Винницы

У Вінницькому міському суді Вінницької області проголошено вирок чоловікові за непрвадиве повідомлення про вибухівку в квартирі (ч. 1 ст. 259 КК України). Порушнику призначено випробувальний термін строком на 3 роки.

Про це йдеться в повідомленні Вінницького міського суду.

З матеріалів кримінального провадження стало відомо, що чоловік посварився зі своїм сусідом, у результаті чого між ними виникла бійка. Дружина обвинуваченого з даного приводу зателефонувала на лінію «102» та викликала працівників поліції. Чоловік вважав, що правоохоронці довго не їхали та, аби пришвидшити їх приїзд він умисно здійснив екстрений виклик на спеціальну лінію «102» та повідомив завідомо неправдиві відомості про підготовку вибуху квартири.

«Обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, дав показання, які відповідають обставинам, викладеним в обвинувальному акті та повідомив суду, що зробив для себе відповідні висновки. Просив не позбавляти його волі.

Дослідивши матеріали даного кримінального провадження, суд взяв до уваги те, що обвинувачений, раніше не судимий, за місцем проживання характеризується позитивно. Суд визначив щире каяття чоловіка, як обставину, що пом’якшує покарання, а присутність малолітньої дитини під час скоєння злочину, як таку, що обтяжує», — зазначено в повідомленні суду.

Суд призначив чоловіку покарання у виді 2 років позбавлення волі за вчинення вказаного злочину. Відповідно до ст. 75 КК України, суд звільнив обвинуваченого від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку терміном 3 роки не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов’язки п. п. 1,2 ч. 1 ст. 76 КК України.

Довідково:

  • ст. 75 КК України – звільнення від відбування покарання з випробуванням.
  • п. 1 ч. 1 ст. 76 КК України – періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.
  • п. 2 ч. 1 ст. 76 КК України – повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.