Вінницький бренд Kebab Story відкрив перший заклад у місті

30 Новости Винницы

Вулична їжа має бути не лише смачною, а й безпечною, якісною, споживати її варто у комфортних умовах з чудовими краєвидом. Таку філософію сповідають у закладі Kebab Story, офіційне відкриття якого у Вінниці відбулося 14 лютого. На День всіх закоханих на площі Гагаріна власники визначилися з назвою і запевнили, що цей заклад, а згодом і вся мережа подібних, приваблюватиме відвідувачів симбіозом того, що полюбляють містяни.

Відкривали перший у місті Kebab Story гучно. Для вінничан влаштували флешмоби, конкурси, запальні танці, пропонували на пам’ять сфотографуватися у спеціально обладнаній фотозоні. А головне – відвідати заклад та скуштувати шаурму, а також спробувати відомі львівські наливки від виробника.

Переможцями конкурсу на назву закладу визнано вінничан Олександру і Валерія. Приз від Kebab Story вручили дівчині. Чому сподобалася назва і що власники кажуть про франшизу? Вони пропонують інший погляд на їжу швидкого приготування.

«Ми звикли до стрімкого темпу життя, і вживання їжі нашвидкуруч. Проте, навіть за такої звички, краще затриматися на три хвилини, зайти до закладу, вимити руки, помилуватися краєвидами, а з вікон закладу вони завжди – вдень, ввечері, влітку і взимку – відрізняються», — пояснює задум на відкритті закладу власник франшизи Олег Пелех.

За його словами, нещодавно він — вінничанин — знову відкрив для себе цей куточок міста на площі Гагаріна.

«Можна сидіти цілий день та отримувати задоволення від спостерігання. Це перше, що приваблює. Ми думали чим вразити вінничан? Душевністю… Друге – ми хочемо поєднати ресторанний формат та вуличну їжу, коли тобі замовлення подають за 3-4 хвилини. І третє – ми гарантуємо якість продукту», – запевняє Олег.

Він уточнює, що вінничани давно стали гурманами, вміють відрізняти, де краще. Тому їм варто запропонувати комфортні умови відпочинку та смакування страв і напоїв.

Керуюча партнерка-франчайзі Ірина Оськина додає, що поєднання сервісу, улюблених страв і затишку може зробити цей заклад улюбленим для відвідувачів.

«Доступність, атмосфера та чудовий краєвид – ми орієнтуватися на ці критерії. А також якість. Ми використовуємо лише «правильне» м’ясо. Яке м’ясо називаємо правильним? Із сертифікатом. Тому люди можуть не боятися за його якість та безпечність. Усе приготування відбувається у відвідувачів на очах», – розповідає пані Ірина.

За її словами, попри великий асортимент шаурми, у кожній позиції передбачені «родзинки». По-перше, відвідувачам пропонують п’ять видів шаурми різних розмірів. Використовується не звичайний лаваш, а грецька піта. Постачальник курятини контролює не тільки якість м’яса, а навіть процес смаження у закладі. Мова про МХП. Такий же підхід застосовується при виборі овочів та соусів.

«Тепер я щодня їм шаурму, — зізнається пані Ірина. — Діти мої їдять. Одна з моїх найулюбленіших – солодка з вишневим соусом і телятиною, а друга – гостра, «мексиканська», в якій багато інгредієнтів, які не використовуються іншими кухарями. Зазвичай, додають картоплю та моркву. Ми відмовилися від цих «добавок». Також ми пропонуємо вегетаріанську шаурму».

Гучне відкриття – лише початок. У Kebab Story сподіваються, що заклад сподобається містянам, стане рідним, близьким. Тоді можна буде казати про поширення досвіду і не лише у Вінниці, а й за межами міста. Але для того, щоб переконатися у цьому, краще одного разу завітати і скуштувати шаурму, а ще випити айрану чи фірмової наливочки…