Вінницькі спортсменки перемогли на чемпіонаті України з баскетболу

43 Новости Винницы

12-13 квітня у Рівному відбувся фінал ХІХ Чемпіонату України баскетболу серед юнацької баскетбольної ліги. Участь у змаганнях взяли дівчата 2005 року народження. Спортсменки впевнено вибороли перемогу.

Про це повідомляється на сайті Вінницької
міської ради.

«Спортсменкам у команді-переможниці по 16 років. Кожна з них навчається у МСДЮСШОР з баскетболу по 8-9 років. Дівчата перемагають не вперше, у 2017 році вони також здобули перше місце на Чемпіонаті України з баскетболу: Остапчук Віолета, Богаченко Вікторія та Шошоя Вікторія- грають в збірній команді України та є кандидатами у майстри спорту. Інші учасниці також чудово грають. Взагалі, колектив дружній та згуртований», – розповів директор МСДЮСШОР з баскетболу Олександр Аносов.

Два дні поспіль перемогу на змаганнях виборювала команда Міської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з баскетболу. Вінничанкам вдалось обійти дванадцять команд з Києва, Дніпра, Ужгорода та інших міст України.

«Перше місце на Чемпіонаті України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги – це дуже високий результат. Вінничанки перемогли дванадцять команд, серед яких з Києва, Дніпра, Ужгорода тощо. Я вдячний тренерці Волошиній Аллі Павлівній та всій команді за пророблену величезну роботу, ви дійсно найкращі. Вінниця пишається вами», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

, фото ВМР