Вінницькі спортсмени вибороли три «золота» і «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

14 Новости Винницы

Нещодавно у Чернівцях пройшов чемпіонат України зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь спортсмени міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, три «золоті» медалі та одну «бронзову» виборола Юлія Денесюк (серед Ж-14). У естафеті перше місце посіли також вінничанки: Денесюк Юлія, Ільюк Марія та Глоабе Єва. І Маргарита Качанівська (серед Ж-12) отримала «бронзу». Також у змаганнях взяла участь випускниця МДЮСШ №2 Олена Мироненко, яка зараз є студенткою Вінницького педагогічного університету – майбутній вчитель фізкультури.

«Спортивне орієнтування – це вид спорту, в якому за допомогою спеціальної карти і компаса потрібно якнайшвидше подолати дистанцію. При цьому, відвідати певну кількість контрольних точок, які влаштовані на місцевості, – розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський. – Вінничани чудово демонструють свої вміння у цьому виді спорту. Нещодавно представники МДЮСШ №2 привезли «золото» з чемпіонату України зі спортивного орієнтування. Я вітаю спортсменок та їхнього тренера Людмилу Пронтішеву з перемогою. Ми пишаємося вами та бажаємо подальших здобутків».