Вінничанка з піснею «Wicked game» на «Голосі країни» розвернула крісла трьох зіркових суддів

31 Новости Винницы

14 лютого на каналі «1+1» вийшов черговий випуск шоу «Голос країни». У цьому випуску пісні присвячували темі кохання. На сцену вийшла співачка з Погребище, що на Вінниччині, Ірина Бояркіна (ERIA).

Під час сліпого прослуховування вона виконала композицію «Wicked game». До Ірини спочатку до співачки повернулася Надя Дорофєєва, а потім Діма Монатік і Олег Винник. Не повернулося лише крісло Тіни Кароль.

І зал, і зіркові наставники аплодували стоячи. Ірина Бояркіна обрала своїм тренером Діму Монатіка.

Свій виступ Ірина присвятила чоловікові.

«Ми одружені уже 6 років нас познайомила музика. Я шукала гурт, в якому могла б співати, а знайшла кохання свого життя. Ваня дуже талановитий гітарист. Тепер ми пара не тільки у житті, але й творчості. Він перший, кому я показую свої пісні, адже його думка для мене найважливіша», – каже Ірина.

Довідка.

У 2014 році Ірина Бояркіна брала участь у п’ятому шоу «Х-фактор» із піснею «Zombie». Тоді команді Ігоря Кондратюка виборола шосте місце.

У 2017 році відбувся всеукраїнський тур української адаптації французького мюзиклу «Моцарт, рок-опера», у якому Ірина зіграла дружину Моцарта – Констанца Вебер. Невдовзі утворився проект VILNA. Ірина написала слова до першої роботи, яка згодом отримала назву «Forest Song». Невдовзі музиканти подали заявку з цією піснею для участі у національному відборі на «Євробачення-2018».

1 лютого 2018 року вийшло лірик-відео на пісню. Перший півфінал нацвідбору на «Євробачення-2018» пройшов 10 лютого, за підсумками якого до фіналу пройшла VILNA, а також LAUD та «The Erised». За підсудком голосування проект посів п’яте місце у фіналі нацвідбору.