Вінничанина, який лаявся і погрожував вбити поліцейського на Замостянській, суд позбавив волі терміном на один рік

22 Новости Винницы

Вінницькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 26-річного чоловіка, який погрожував вбивством працівнику правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. Вінницьким міським судом ухвалено вирок, яким правопорушника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 345 КК України та призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі.

Про це повідомляє прокурор Вінницької місцевої прокуратури А.А. Поборецька.

«Слідством встановлено, що у червні 2020 року працівниками поліції було затримано жителя м. Вінниці за вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та поміщено до службового автомобіля для доставки до відділення поліції.

Будучи невдоволеним своїм затриманням, зловмисник почав себе поводити агресивно, висловлювався нецензурною лексикою на адресу працівників поліції, після чого усно висловив одному із поліцейських погрозу вбивством, у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків», — зазначено в повідомленні.

Як повідомляла , інцидент трапився в червні минулого року. П’яний чоловік на дитячому майданчику по Замостянській лаявся на дітей та чіплявся до перехожих. Коли приїхали поліцейські, він агресивно поводився, продовжував лаятись та погрожував патрульним вбивством.