Вінничанин просить побудувати скейт-парк на Хіміку – петиція

77 Новости Винницы

Вінничанин Артем Самоєнко зареєстрував петицію, в якій просить на території парку Хімік побудувати скейт-парк. Автор петиції додає, що скейт-парк, який уже є в місті – непридатний і небезпечний. Додає, що рейдери вимушені кататися по дорозі, на площах, звідки їх часто проганяють і погрожують поліцією.

«Від імені усіх райдерів (bmx, трюкові самокати, скейти, ролики включно) побудувати на території «Хіміку» скейт-парк. Для активного розвитку і тренування молоді екстремальними видами спорту. У місті Вінниця вкрай потрібне таке місце для тренувань райдерів. Скейт-парк який вже існує в місті виявився непридатним і навіть небезпечним для життя підлітків. Під час опитувань молодь неодноразово висловлювала своє невдоволення з приводу того, що в найкомфортнішому місті України немає спеціально відведених місць для тренувань райдерів. Хлопці і дівчата катаються в основному по дорозі, що є дуже небезпечним, біля будівлі Прозорого офісу, на території вінницького універмагу, біля пам’ятників та ще в багатьох непридатних для цього місцях звідки їх постійно проганяє охорона, скаржаться люди і погрожують поліцією.

Головним акцентом парку є здоровий спосіб життя, врахування потреб різних вікових та соціальних груп і сприяти їх взаємодії. Парк повинен мати власну концепцію, ідентичність та бути унікальним. Будівництво майданчику обов’язково дасть свої плоди, вінницькі підлітки зможуть розвивати своє хобі до професійного рівня», – йдеться в петиції.

Щоб петицію розглянули у міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Нагадаємо, вінничани раніше зверталися із проханням побудувати скейт-парк біля стадіону «Локомотив». У міській раді відповіли, що будівництво неможливе.