Відзавтра у Вінниці учні молодших класів переходять на дистанційне навчання

32 Новости Винницы

У Вінницькій області стрімко зростає кількість хворих на коронавірус, зокрема і в обласному центрі. Тому, відзавтра усі учні, в тому числі й 1-4 класів, переходять на дистанційне навчання. Це стосується і міста Вінниці, і Вінницької області.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також рішенням педагогічних рад закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади, починаючи з 3-го березня учні 1-4 класів також переходять на дистанційне навчання.

Нагадаємо, під час брифінгу в обласній інфекційній лікарні 1 березня олова Вінницької ОДА Сергій Борзов повідомив, що у Вінницькій області запроваджують дистанційну форму навчання для всіх учнів загальноосвітніх закладів, включаючи 1-4 класи.

На Вінниччині з 22 лютого, в 746 школах запроваджено дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.

У Вінниці розгортають додаткові реанімаційні «ковідні» ліжка

За даними Вінницької ОДА, станом на ранок 2 березня, у Вінницькій області виявили 452 нових випадки захворювання на коронавірус. Зареєстровано 9 летальних випадків. За добу одужали 123 пацієнта. На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні знаходиться 9 245 осіб.