Відпочинок на воді: на чому та за скільки можна "проїхатись" по Південному Бугу у Вінниці. Фото

5 Новости Винницы

1 червня стартує офіційне літо. Попри те, що перші дні не радують погодою, ми всі в очікуванні на тепло та сонечко. Вони, однозначно настануть, а разом із цим у містян та гостей Вінниці виникне бажання відпочити на воді. Цього сезону пропонується чимало цікавих подорожей Південним Бугом. Від цілодобових «покатушок» на катамаранах-автомобілях, до бенкетів на моторній яхті. А також, не забувайте про вінницьку гондолу «Джульєтту» та ретро-теплоходи «Ляля Ратушна»і «Микола Пирогов».

На набережній біля фонтану «Рошен» вже в «очікуванні» на керманичів катамарани у вигляді автомобілів. З особи просять по 50 гривень за пів години. Замовлення можна здійснювати цілодобово.

Менеджер по оренді катамаранів також пропонує прогулянки на електрочовнах за 250 гривень за пів години.

Біля Центрального мосту десятиліттями відвідувачів приймають теплоходи «Ляля Ратушна» та «Микола Пирогов», які швартуються на причалі навпроти автовокзалу. Цього року прогулянка в один бік до Сабарова для дорослих коштуватиме 150 гривень, а для дітей віком від 5 років – 130-ть. У будні дні та за сприятливої погоди, рейси здійснюються кожні дві години. У святкові та вихідні кожну годину до 20:00.

У 1300 гривень за годину обійдеться прогулянка на моторній яхті. Вона розрахована на десять персон. Якщо маєте бажання влаштувати бенкет на воді зможуть восьмеро гостей судна. Обирати маршрут можна будь-який. Швартуються на пристанях біля ресторанів у води.

Розцінки на романтичну подорож на вінницькій гондолі «Джульєтта» цього року не підіймали. Як і у минулому, за 40 хвилин ціна – у межах 400-500 гривень. Курсують до фонтану «Рошен», або Київського мосту. До слова, «Джульєтта» стала одним з найпопулярніших туристичних магнітів у програмах про відпочинок у Вінниці. Чимало тревел-блогерів знімали її у своїх передачах. А також згадували у гумористичних програмах.

У Вінниці також є кілька особистих річних трамвайчиків. Деталі розцінок, маршрутів та часу подорожі краще за все дізнаватися у власників.