Весільний бум у «Шлюбі за добу»: у Вінниці за день одружували по 10-12 пар. Відео

31 Новости Винницы

8 липня в Україні відзначають День родини та православне свято Петра і Февронії — покровителів сім’ї та шлюбу. Щоправда, у цю дату лише дві пари вирішили оформити експрес-шлюб у Вінниці, та служба, яка цим займається фіксує весільний бум. Протягом великих вихідних у червні, чи не щодня одружували по 10-12 пар.

«У ці дні ми навіть не мали часу для перепочинку. Тільки одружували та вітали. Було дуже багато інтернаціональних пар. До нас приїздили мешканці: Білорусі, Росії, Німеччини, Польщі, Туреччини. Очікуємо ще й з Канади. Чому було так багато пар, щоб оформити шлюб за добу? Може й тому, що на свята приїздили провідувати свої родини люди, які працюють закордоном», — пояснює Оксана Роздорожнюк, організатор «Шлюб за добу».

Вона також зауважує, що приємно було бачити пари, які одними з перших одружувалися у них після переїзду з приміщення Водонапірної вежі у сусідній будинок.

«Вони не просто привели одружуватися своїх кумів, а й прийшли з новонародженою дитиною. Це дуже приємні моменти», — зауважує Оксана Роздорожнюк.

Весільний бум у Вінниці також очікують 24 серпня на святкування 30-ї річниці Незалежності України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.