Велосипедний комп'ютер Garmin

Велосипедний комп’ютер Garmin

41 Новости Винницы

Вибір велосипедного комп’ютера це завжди проблема, так як на ринку представлені десятки різноманітних моделей. Цей простий у використанні GPS-велосипедний комп’ютер, який має встановлену карту Garmin Cycle Map, яка показує маршрути, які найчастіше вибирають велосипедисти.

Велосипедний комп'ютер Garmin

Для чого потрібен велосипедний комп’ютер?

Насправді велосипедні комп’ютери прогресують. Таким чином з’являється все більша кількість функцій. Ось чому комп’ютер Edge Explore має 3-дюймовий дисплей, який залишається завжди яскравим і читабельним. Можливо це саме та модель, яку ви довгий час шукали. Все що вам потрібно це відвідати інтернет-магазин і ознайомитися з основними функціями пристрою. Його сенсорний екран характеризується коротким часом відгуку, навіть коли він керується в рукавичках. Додаткова інформація:

  • GPS;
  • ANT +, Bluetooth;
  • наявність GroupTrack, Driver-to-Driver News;
  • зручна навігація;
  • перерахунок маршруту;
  • планування маршруту на пристрої.

Велосипедні пристрої Garmin є одними з кращих навігаторів, лічильників швидкості на ринку, і вони відмінно працюють з годинником Garmin. І всі результати цих пристроїв доступні в додатку Garmin Connect.

Загальні характеристики комп’ютерів Garmin Edge

Контрастний екран, який читабельний на повному сонці і забезпечує безперервне відображення з мінімальним споживанням енергії. Для більшості велосипедистів це дійсно важливий пристрій, від якого залежить безпека. Тому комп’ютер повинен працювати в будь-яких умовах і передавати інформацію.

Вбудований GPS-модуль, на основі якого лічильники можуть записувати пройдену відстань і швидкість. Навігація по курсу, тобто керівництво за заздалегідь запланованим на комп’ютері маршруту, який був відправлений на комп’ютер. У моделях, які мають карту, курс буде накладено на неї.

Отримання повідомлень з телефону, після синхронізації через bluetooth на екрані лічильника можна читати повідомлення, листи, інформація про вхідні дзвінки й т. д.

Робота з датчиками: всі лічильники можуть бути об’єднані з датчиками частоти серцевих скорочень, швидкості. Більш високі моделі також працюють з вимірником потужності і інтелектуальним освітленням Varia. Дані про діяльність автоматично завантажуються в додаток Garmin Connect.

Велосипедний комп’ютер Garmin, Велосипедний комп’ютер, Garmin.

З приводу реклами пишіть на почту: allvin.com.ua@gmail.com