Велодень у Вінниці – 400 велосипедистів проїхались містом

38 Новости Винницы

29 травня у Вінниці відбувся дванадцятий Всеукраїнський Велодень. Попри карантинні обмеження цього року до традиційної велопрогулянки містом долучилось майже 400 людей. Колона велосипедистів стартувала від Європейської площі та подолала 6 км.

Про це редакції розповів організатор велопробігу Олександр Царевський.

«В цьому сезоні велозабіг вперше, взагалі у Вінниці відбувається дванадцятий раз. Минулого року ми велодень не проводили у зв’язку із карантинними обмеженнями. Намагались ми максимально дотримуватись норм соціальної дистанції. Велопробіг відбувався за скороченим маршрутом. Стартували на Європейській площі, фінішували поблизу Книжки — 6 км», — зазначив організатор велопробігу Олександр Царевський.

Взяти участь у Велодні мали змогу усі охочі. Головне правило – бути в шоломі та засобах індивідуального захисту.

Із настанням тепла у місті все частіше можна побачити вінничан, які жваво крутять педалі на велосипеді.Екологічно чистий вид транспорту заполонив серця любителів активного відпочинку своєю компактністю та швидкістю. Адже навіть добирання на роботу на велосипеді перетворюється на прогулянку. І якщо придбати двоколісного ви не маєте змоги, у Вінниці можна скористатись муніципальним велопрокатом.

Катання на велосипеді приносить нашому організму величезну користь. Під час велосипедної прогулянки зміцнюються м’язи ніг і підвищується їх витривалість, поліпшується діяльність серцево-судинної і дихальної систем. Здійснюючи тривалі велосипедні поїздки на свіжому повітрі, ми змушуємо наші легені працювати в повну силу. Їзда на велосипеді — це відмінний спосіб загартовування і підвищення імунітету, кажуть лікарі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.