Вадим Кудіяров: «Гідність нації» — лідер серед патріотичних організацій Вінниччини»

32 Новости Винницы

У складному 2020 році, незважаючи на карантинні заходи, у громадському житті Вінниці своєю активною діяльністю виділялася обласна громадська організація «Гідність нації». ЇЇ очільник Вадим Кудіяров поділився підсумками 2020 року.

-Пане Вадиме, багато заходів вдалося провести протягом року?

-В 2020 році ми реалізували 59 власних проектів та долучилися до 28 заходів, які проводили наші партнерські організації. Загалом практичну користь від роботи Вінницької ГО «Гідність нації» отримало близько 2200 осіб. Також хочеться відмітити діяльність в сфері національно-патріотичного виховання молоді, до чого ми зуміли долучити військових інструкторів Вінницького гарнізону і низку навчальних закладів. У кількісних та якісних показниках користь від спільної роботи дуже велика. Зокрема, в рамках цієї співпраці ми уклали угоди із трьома військовими частинами і 11 навчальними закладами.

-Тема національно-патріотичного виховання нині є дуже актуальною. Щось робиться в цьому плані на рівні міста?

-Ми ініціювали розробку програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Вінницькій ОТГ. В свою чергу, разом із партнерськими організаціями, напрацювали своє бачення цієї програми та надали проект керівництву нашого міста. Вже проводилися робочі наради з керівниками профільних департаментів Вінницької міської ради на чолі із заступником міського голови Галиною Якубович. Сподіваємося, що на початку 2021 року програма національно-патріотичного виховання Вінницької ОТГ буде ухвалена. Вона принесе велику користь підростаючому поколінню.

-Розкажіть детальніше про підтримку молоді.

-В 2020 році ми продовжили підтримувати талановиту спортивну молодь стипендіями. В першу чергу — призерів чемпіонатів України із силових видів спорту. «Гідність нації» підтримувала й студентський спорт на Вінниччині, активно співпрацюючи із керівництвом обласного управління Комітету із фізичного виховання та спорту Міносвіти. Незважаючи на пандемію, кілька спільних із освітянами Чемпіонатів було проведено.

-Чим «Гідність нації» допомагала боротися із наслідками пандемії?

-Під час жорстких карантинних заходів особливу увагу ми приділяли підтримці незахищених верств населення. Йдеться про захисні маски, засоби для дезінфекції та продуктові набори. Загалом допомогу отримали 430 сімей. Актив нашої організації підтримував і вінницьких медиків, які перебувають «на передовій» боротьби із коронавірусною інфекцією. Їм були передані близько 100 захисних комплектів, які складалися з медичних захисних халатів та щитків.

Велику увагу приділили інформаційно-просвітницькій роботі серед населення. Особливо на початку жорсткого карантинного обмеження.

-Бажаючих долучитися до вашої громадської організації, напевно, не бракує?

-Ми продовжуємо формувати мережу волонтерів у вінницьких навчальних закладах, із якими укладено угоди про співпрацю. Там же створюються осередки нашої організації. Студенти протягом 2020 року активно долучалися до різних патріотичних і молодіжних ініціатив, благодійних акцій, рейдів, тощо. Наша молодь регулярно бере участь в різних тренінгах і семінарах. Адже ми ставимо за мету виховувати гідну та патріотичну молодь!

На завершення хочу привітати всі вінницькі родини із новорічно-різдвяними святами. Бажаю всім здоров’я, добробуту і благополуччя! Нехай 2021 рік буде легшим і щасливішим, ніж нинішній.

Пресслужба Вінницької обласної громадської організації «Гідність нації»