У вінницьких маршрутних таксі з червня можна буде розраховуватися без готівки

10 Новости Винницы

З 1 червня у Вінниці запускають автоматизовану систему оплати проїзду в маршрутних таксі. Тепер пасажири не будуть розраховуватися за проїзд готівкою.

Як повідомили у «Вінницякартсервіс», першими до системи будуть підключені автомобілі, які курсують за маршрутами 1А, 2А та 14А. У решті система запрацює впродовж місяця.

«Вінницякартсервіс» створює додаткові інструменти розрахунку у маршрутних таксі міста – оплачувати проїзд тепер можна з електронного гаманця будь-якої Муніципальної картки вінничанина.

У разі винекнення додаткових запитань чи виявленння проблем у роботі системи просимо звертатись за номером: 0 800 330 155 та адресами в інтернеті: Телеграм – t.me/Vinnytsiakartswrvis і e-mail – et.vn.ua@gmail.com», – повідомили у компанії.

Нагадаємо, безготівкова форма оплати у вінницькому громадському транспорті повноцінно діє з весни минулого року. Розрахуватися за проїзд може: за допомогою СМС та QR-коду, муніципальною карткою вінничанина, пільговою карткою, безконтактною банківською карткою і технологіями NFC.

Також важливо, що з 1 червня у Вінниці дорожчає проїзд у маршрутних таксі. Вартість проїзду у маршрутках складе 10 та 12 грн. Водночас затверджено тариф 12 грн за одну поїздку на перевезення пасажирів до приєднаних до Вінниці громад – маршрути № 30 А та № 30 Б.

Такою ціна буде і на нічному маршруті № 25 Н, який перевозить пасажирів з 22.00 до 6.00.