У Вінницькій області на ЗНО з англійської мови не з’явились 572 учасників

5 Новости Винницы

Триває основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. 25 травня складали тестування з англійської мови. За інформацією Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, на ЗНО з англійської у Вінницькій області було зареєстровано 5054 абітурієнтів. В тестуванні взяли участь 4482 осіб, 572 учасників не з’явились на тестування.

«Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву», — зазначено в повідомленні ВРЦОЯО.

Із завданнями сертифікаційної роботи, аудіофайлом частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» та правильними відповідями до тесту можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Англійська мова».

Нагадаємо, 21 травня проходила ЗНО з хімії. У Вінницькій області для проходження тесту з хімії зареєструвалися 492 особи.

, фото з сайту УНІАН