У Вінницькій міськраді відповіли на петицію щодо облаштування велопішохідної доріжки на Барському шосе

2 Новости Винницы

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанина, який просив облаштувати велопішохідну доріжку по правій стороні Барського шосе в напрямку міста, від «Перемички» до перехрестя з вулицею Келецькою. Автор звернення просив облаштувати на цій ділянці тротуар та встановити металеву огорожу.

У міській раді повідомили, що дана ділянка дороги обслуговується Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, тому питання будівництва велопішохідної доріжки – не в компетенції виконавчих органів міської ради.

«Зазначена у Вашому зверненні ділянка автодороги M21 обслуговується Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, тому питання будівництва вело-пішохідної доріжки та перильного огородження на вказаному Вами відрізку, знаходиться поза межами компетенції виконавчих органів міської ради.

Враховуючи вищевикладене, Ви можете звернутись з даним зверненням до Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, яка знаходиться за адресою 21036, м. Вінниця, вул. Єрмака, 2а», – йдеться у відповіді на петицію.