У Вінниці запускають сезон велопрокату Nextbike

27 Новости Винницы

У Вінниці з 1 квітня запускають роботи муніципального велопрокату Nextbike. На 25 велостанціях, що в різних частинах міста, тепер знову можна буде орендувати велосипед. Зараз уже налагоджують роботу станцій та доставляють на них байки.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

«Запуск велопрокату Nextbike у Вінниці стартує першого квітня. Наразі станції працюють в тестовому режимі. Велосипеди, які пройшли технічне обслуговування, відсьогодні вже стоятимуть на станціях. Також їх продовжать доставляти і наступного тижня. Загалом на стаціях буде розміщено 180 байків», — розповів головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

Представник компанії Nextbike Україна у Вінниці Олександр Царевський зазначив, що до 7 квітня при купівлі «місячного абонементу» повертають 50 грн на рахунок. Вартість такого абонементу 250 грн. Відзначимо, що абонемент діє у Вінниці Львові Одесі Харкові Івано Франківську.

«Ми розконсервовуємо станції, тестуємо апаратуру і стартуємо. Якщо гарна, сонячна погода, то це гарна альтернатива громадському транспорту», — додав Олександр Царевський.