У Вінниці проводять реконструкцію найбільшого в Україні позашкільного закладу

23 Новости Винницы

У Вінниці продовжують реконструкцію Палацу дітей та юнацтва, яку розпочали в минулому році. Уже облаштували новий скатний дах, замінили півсотні старих вікон на сучасні енергозберігаючі.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«На окремих ділянках будівельники постелять нову покрівлю з ПВХ-мембрани – це сучасний довговічний матеріал, стійкий до перепадів температур. Також завершать внутрішні ремонтні роботи у куполі.

Замінили уже 55 старих вікон на сучасні енергозберігаючі. Загалом друга черга реконструкції передбачає встановлення 175 віконних блоків.

Фінальний етап комплексної термомодернізації проведуть у наступному 2022-ому році. Стіни та фасад повністю утеплять. Це понад 3200 кв м поверхні.

Палац дітей та юнацтва має перетворитись у сучасний та комфортний позашкільний заклад. До речі, наш Палац – серед найбільших в країні. Тут займаються понад 5 тисяч юних вінничан. Тому цей проект дуже важливий — і ми зробимо усе необхідне, щоб його реалізувати», – йдеться в дописі.

Нагадаємо, в жовтні минулого року повідомляли, що в Палаці дітей та юнацтвазамінили покрівлю.

Плани на подальшу реконструкцію закладу є і в «Програмі економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік».