У Вінниці просять заборонити продаж кальянів біля музею-садиби Пирогова. За словами людей, кальяни продають неповнолітні

22 Новости Винницы

1 липня вінничанка Олена Ковальчук зареєструвала петицію, в якій просить заборонити продаж кальянів біля музею-садиби Пирогова. За словами авторки петиції, кальяни продають та розкурюють 16-річні хлопці. Також жінка додає, що щовечора біля музею-садиби лунають крики та голосна музика, влаштовують автоперегони.

«Вже другий рік намагаюся написати на цю тему жалобу, я проживаю неподалік від садиби Пирогова і хочу сказати, що КОЖЕН вечір та практично до ранку, 7 днів на тиждень, по вечорам там збирають вечірки якісь, продають кальяни та курять їх, звідти завжди крики, лайки, музика, влаштовують автоперегони.

Вирішили взнати, що там коїться та пішли вечором туди, там хлопчики по 16 років займаються продажом кальянів та їх викурюванням! Та все це дійство їм дозволив, як вони назвали, їхній роботодавець, та людина яка за цим всім доглядає.

Це просто не припустимо, щоб діти у 16 років займались подібним! Дуже вас просимо розглянути це питання та подіяти на ситуацію, тому що все це ми вже терпимо 2 роки. Будемо дуже вдячні за вирішення цього важливого для нас питання», – йдеться у петиції.

Наразі петиція зібрала 8 підписів, щоб її розглянули у міській раді, треба зібрати 350 підписів.