У Вінниці продовжили заборону на масові заходи, відвідування фітнес-центрів і закладів культури. Карантин можуть посилити

59 Новости Винницы

Вінницька міська комісія ТЕБ та НС 26 березня, прийняла рішення залишити без змін введені 12 березня додаткові карантинні обмеження. Керівники структурних підрозділів міської ради до 30 березня мають надати пропозиції щодо введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на стримування зростання захворюваності на COVID-19 на території Вінницької міської територіальної громади.

Про це йдеться в повідомленні на сайті міської ради.

У Вінницькій громаді заборонено:

Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, окрім автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників.

Приймання в спортивних залах, фітнес клубах, басейнах відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів

Проведення всіх масових розважальних, спортивних, соціальних, рекламних, заходів крім офіційних спортивних включених в Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.


«22 березня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 230, якою вніс зміни в попереднє рішення, що стосується карантинних обмежень. Тепер на території окремих територіальних громад, на яких встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мають враховувати наступні показники:

  • кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх семи днів на території окремої територіальної громади перевищує 70;
  • кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх семи днів перевищує кількість випадків за аналогічний період на 50 та більше відсотків.

За минулий тиждень у Вінницькій міській територіальній громаді захворіло на COVID-19 1810 мешканців, померло 37 осіб. При цьому, на останній день минулого тижня коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 склав 37,7% (при нормі не більш як 20%), а кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та підозрою на COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення склала 136,5 (при нормативному показнику не більш ніж 60).

Крім того, до органів місцевого самоврядування Вінницької міської територіальної громади надійшли листи від заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Соловйова, заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, а також доручення першого заступника голови Вінницької ОДА Наталії Заболотної з вимогами щодо розгляду на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на стримування зростання захворюваності на COVID-19 на території Вінницької громади.

Відтак міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 26 березня, прийняла рішення додаткові карантинні обмеження «червоного» рівня, встановлені з 12.03.2021 року, залишити без змін, а керівникам структурних підрозділів міської ради в термін до 30.03.2021 року надати пропозиції щодо введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на стримування зростання захворюваності на COVID-19 на території Вінницької міської територіальної громади, — зазначено в повідомленні міської ради.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.