У Вінниці приєдналися до всеукраїнської акції на підтримку Сергія Стерненка. Відео

18 Новости Винницы

23 лютого у Вінниці приєдналися до всеукраїнської акції на підтримку Сергія Стерненка. Сьогодні Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років та трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Його обвинувачують у викрадені колишнього депутата Сергія Щербича у 2015 році. Суд постановив взяти під варту Стерненка в залі суду.

Сторона обвинувачення закидала активісту Стерненку розбійний напад, викрадення людини, а також незаконне зберігання вогнепальної зброї. Прокурори запросили для нього 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.

О 19 годині кілька десятків людей зібралися на Площі Небесної Сотні у Вінниці.

«Свободу чесним! Свободу патріотам!», — вигукували у натовпі.

«У нас в Україні, якщо ти захищаєшся від нападу, ти апріорі звинувачуєшся у вбивстві. Відкривають справу…», — зауважив один з присутніх.

Зауважимо, Сергій Стерненко народився 20 березня 1995 у селі Садове, Білгород-Дністровського району, Одеської області. Він відомий, як український громадський діяч та правник, керівник НГО «Небайдужі», колишній член проводу та очільник одеського обласного осередку «Правого сектора» з 2014 по 2017 роки, активний учасник Революції гідності, один із засновників «Народної люстрації», відеоблогер.