У Вінниці «Нова пошта» відкрила станцію автоматизованих сортувальних терміналів

20 Новости Винницы

У Вінниці та ще трьох містах, компанія «Нова пошта» відкрила станцію автоматизованих сортувальних терміналів. Завдяки обладнанню, посилки у коробках сортуватимуться швидко. Уже термінали обробляють по 120 посилок за хвилину.

Про це повідомили на офіційному сайті компанії «Нова пошта».

«Кількість посилок та вантажів, які доставляє Нова пошта, збільшується не лише у великих містах, але й районних центрах та селах. Це стимулює нас інвестувати у автоматизацію нашої інфраструктури по всій країні. А це, у свою чергу, дозволяє місцевому бізнесу нарощувати свої продажі та дотримуватись зобов’язань у термінах доставки перед клієнтами. Окрім того, запуск терміналів – це нові робочі місця, інвестиції в розвиток регіону та податки до місцевих бюджетів», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Усі термінали оснащені автоматизованим обладнанням, яке дозволяє швидко сортувати посилки у коробках або ті, які мають прямокутну форму. Наразі термінали вже обробляють 120 посилок за хвилину. Вивантаження та завантаження із сортувальних ліній відбувається безпосередньо у кузов автомобілей за допомогою телескопічних конвеєрів. Посилка на терміналі перебуває до 2 хвилин.

Термінал у Вінниці має площу 5,7 тис. кв. метрів. Він сортуватиме відправлення для Вінниці та 56 населених пунктів Вінницької області. На терміналі створено 65 нових робочих місць, а інвестиції у його запуск склали 48,6 млн грн.

Окрім Вінниці, автоматизовані термінали відкрили також у Чернівцях та Слов’янську (Донецька область).