У Вінниці на Кореї планують будувати новий житловий квартал. Оголосили громадські обговорення

23 Новости Винницы

В районі Кореї планують будувати багатоквартирну житлову забудову. Оголосили громадські обговорення щодо містобудівної документації «Детального плану території кварталу обмеженого вулицями Євгена Патона, Ботанічна, Салтикова-Щедріна, пров. О. Кошевого». Територія забудови, площею 2.1 га. На ділянці планують побудувати 18 двоповерхових будинків, парковку на 31 машину, дитячий та спортивний майданчики. Етап реалізації проєкту від трьох до семи років.

Оголошення розміщено на сайті Вінницької міської ради.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38 до 15 червня 2021 року включно.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

«Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 15 червня 2021 року включно. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцеперебування юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються» — зазначено в оголошенні на сайті міськради.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

, фото ВМР