У Вінниці муніципальним евакуатором забрали на штрафмайданчик перше авто — чорний «Лексус». Фото і відео

116 Новости Винницы

Від 16 березня у Вінниці почав роботу муніципальний евакуатор. За першу добу вже на штрафмайданчик евакуювали чорний “Лексус”. Ще кілька автовласників встигли забрати свої автівки прямо перед початком відвантаження.

Про це повідомили у відділі з паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

“Не зважаючи на те, що водії встигли перепаркувати свої транспортні засоби до того моменту, як їх завантажили на евакуатор, ми встигли виписати їм штрафи. До слова, за порядком паркування у Вінниці, ми будемо слідкувати дуже уважно. Якщо машину зупинили у місці, яке заважає руху транспорту, навіть на одну хвилину, і наші інспектори це помітили, ми миттєво викликаємо евакуатор”, — пояснив редакції Артур Андрущенко, заступник начальника департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

Щодо “Лексуса”, якого першим відвезли на штрафмайданчик, він був припаркований на перехресті вулиць Соловйова і Монастирської. І буде знаходитися по вулиці Ботанічна 30/32 до того моменту, поки власник не сплатить адміністративний штраф за статтею 265-4 КУПАП України.

Зауважимо, вантажопідйомність муніципального евакуатора дозволяє підіймати легкові машини та буси. Він перебуває на балансі міського КП “Архітектурно-будівельний сервіс”.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info