У Вінниці комунальники проводять весняне прибирання

40 Новости Винницы

Уже тиждень у місті комунальники наводять лад після зими: очищають тротуари та дороги, зливову каналізацію, озеленюють території, фарбують урни та турнікети. А із настанням гарної погоди, комунальні служби планують виконати поточний ремонт асфальтного покриття магістралей та центральних вулиць міста загальною площею 9,7 тис. м2.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Так зване, «генеральне» прибирання відбувається щороку. Триває приведення в належний санітарний стан близько 180 зупинок громадського транспорту. Прибирають п’ять скверів та бульварів, три зони відпочинку, пам’ятні знаки, кладовища, культові споруди та меморіали.

«Завершується омолоджувальна, формувальна та санітарна обрізка більш ніж 600 дерев та понад тисячі кущів. Також весною заплановано посадити понад 40 тисяч квітів, провести роботи з очищення опор зовнішнього освітлення та дерев від оголошень», — повідомляють на сайті.

Крім того, розпочалось прибирання пляжних зон, які в цьому році будуть рекомендовані населенню Вінницької міської територіальної громади як місця для відпочинку при наявності позитивного висновку Держпродспоживслужби та відсутності обмежень, пов’язаних з карантином. Це пляжі «Хімік», «Центральний», «Гонти». Згодом тут будуть ремонтувати й фарбувати пляжні елементи.

Загалом комунальники планують очистити понад 600 колодязів питної води, 35 – відремонтувати. Готуються до запуску 13 фонтанів, 6 систем поливу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

, фото ВМР