У Вінниці для дітей відкрили «Академію чарівництва». Відео

9 Новости Винницы

У Вінниці відкрили «Академію чарівництва». Тут професійний фокусник та ілюзіоніст Артем Тихевич навчає дітей фокусів. Діти водночас отримують не тільки задоволення від фокусів, але й тренують пам’ять, розвивають спритність та моторні навички.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Одним із небезпечних номерів – був трюк на телепроекті «Феномен», коли я там брав участь у 2011 році. Для зйомок необхідно було зробити масштабний трюк. Я ставав зверху на кузов фури і на повному ходу я повинен був частково зробити левітацію, тобто прогнутися назад, щоб проїхатись під мостом», – каже Артем Тихевич, засновник «Академії чарівництва».

Своїми надможливостями професійний фокусник ділиться з юними вінничанами.

Тихевич кілька місяців тому заснував першу та єдину в Україні «Академію чарівництва».

«Стараюсь максимально відволікти дітей від соцмереж. Хочу створювати таких артистів, які змогли би своєю харизмою, подачею, реалізувати ефекти чуда», – каже Тихевич.

Двічі на тиждень команда фокусників-початківців приходить на урок до Артема. Чоловік зізнається, сучасні діти мають мільйон джерел, звідки черпати знання, а от йому свого часу доводилося «пітніти».

Фокусник Назар, як і решта, уявляє себе в майбутньому відомим артистом. За кілька уроків хлопець навчився робити понад 30 фокусів.

«Я дуже давно зацікавився фокусами. Мені дуже подобається, як люди реагують на них. Тому й вирішив спробувати себе в магії», – каже Назар Філоненко, учень «Академії чарнівництва».

Такі вправи не лише приносять дітям задоволення, вони тренують пам’ять, розвивають спритність та моторні навички.