У Шаргородській громаді відкрили поліцейську станцію

12 Новости Винницы

У селі Слобода-Шаргородська Шаргородської громади в рамках реалізації програми «Поліцейський офіцер громади» 9 липня відкрились поліцейська станція. На Вінниччині це вже 27 станція, де невдовзі працюватимуть поліцейські офіцери громади.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

Поліцейський офіс знаходиться на вулиці Першотравнева 13. Тут є все необхідне для праці та відпочинку. Забезпечення правопорядку на території обслуговування, своєчасне реагування на звернення людей та запобігання вчиненню правопорушень є основним завданням офіцера громади.

Звертаючись до присутніх на заході, очільник поліції Вінниччини Іван Іщенко зазначив, що це четверта поліцейська станція, яка надаватиме послуги у Жмеринському районі. Тут працюватиме поліцейський офіцер громади, який завершив навчання у Харківському університеті внутрішніх справ. Він підкреслив, що надзвичайно важливо, аби кожен мешканець громади почувався в безпеці.

На відкритті були присутні голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, народна депутатка Ірина Борзова, Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та голова Жмеринської РДА Інна Цимбал.

Сергій Борзов зазначив, що кожен з мешканців територіальної громади матиме змогу отримати якісний сервіс.

Наприкінці урочистостей Іван Іщенко подякував усім, хто долучився до реалізації цього проєкту – це представники державної влади, органів місцевої влади і бізнес.