У Гнівані готуються до довгоочікуваного ремонту центральної дороги. Фото

34 Новости Винницы

Влітку цього року у містечку Гнівань, що неподалік Вінниці, заплановані довгоочікувані ремонтні роботи на місцевому автошляху. Тривалий час тут існує потреба щодо ремонту центральної дороги загального користування місцевого значення Вінниця – Гнівань – Тиврів, яка роками знаходиться в аварійному стані.

Повідомляє ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області”.

“У зв’язку із численними зверненнями громадян, за сприяння народної депутатки Ірини Борзової, Вінницької обласної державної адміністрації, Гніванської міської ради, якою виділено кошти у розмірі 30 000 гривень на доопрацювання проєктної документації щодо змін проєктних рішень в частині безпеки дорожнього руху, забезпечення потреб маломобільних груп населення, влаштуванню комплексного водовідведення з проїзної частини дороги, в тому числі можливість скиду води у водойми за допомогою сепараторів нафтопродуктів”, — повідомляють там.

Тож “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області” розпочинає проведення робіт з коригування чинної проєктно-кошторисної документації.

Безпосередньо ремонтні роботи планується розпочати вже літом поточного року в рамках програми Президента України “Велике будівництво”, коштом Державного дорожнього фонду.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.