У ці хвилини! Порошенка викрили – готує реванш! Зеленський в ау*ті: розк0лює суспільство, країна в ш0ці

312 Новости Винницы

Президент України Володимир Зеленський знає, що колишній глава держави Петро Порошенко хоче взяти у нього реванш за програш на останніх президентських виборах. Про це в інтерв’ю “Фактам” заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Перше. Володимир Олександрович байдуже дивиться на Петра Порошенка. Тому що він прекрасно розуміє, що у Порошенка є бажання взяти реванш. Друге. Петро Порошенко не пішов із політики, на превеликий жаль, як мала би піти людина, яка реально не справдила сподівань, за які заплачено величезну ціну”, – вважає Подоляк.

Він стверджує, що Порошенко витрачає багато грошей для розколу українського суспільства.

“Його політика з погляду європейської чи американської моделі – це політика такого собі провінційного типу. Він витрачає величезні гроші на створення компроматної нервозності, передусім, у медійному середовищі, на те, щоб люди ненавиділи одне одного, щоб суспільство й далі розколювалося. Безумовно, на це необхідно належно реагувати. Але правоохоронну систему, що дісталася нам у спадок, не можна змінити за лічені місяці. Вона не реагує. А мала б”, – сказав Подоляк.

На президентських виборах, які відбулися 31 березня 2019 року, за Зеленського проголосувало 30,24% виборців, за Порошенка – 15,95%. Вони вийшли до другого туру.

У другому турі, який відбувся 21 квітня, за Зеленського проголосувало 73,22% українців, за його опонента Порошенка – 24,45%.