Тільки щ0! Сталось немислиме – Коболєва викрили, ш0куючі к0рупційні схеми. Злили все – підзаробив на тарифах

511 Новости Винницы

Державна компанія НАК Нафтогаз, яка знаходиться під управлінням Коболєва безсоромно завищує тарифи. При цьому уточнимо, що влітку державна компанія закупила на наші з вами кошти газ за заниженою ціною і тим самим забезпечила необхідним обсягом українців на всю зиму.

Про це сказано в повідомленні телеграм-каналу “Наблюдатель”.

Тільки ось вже безпосередньо взимку, коли на вулиці стало холоднішати компанія раптом вирішила продавати газ, куплений тоді задешево – за завищеною ціною, піднімаючи ціну щомісяця, своїм власним (типу ринкових) рішенням. А причиною тому послужило те, що на таких надприбутках Коболєв просто вирішив підзаробити.

При цьому, продавити завищену ціну за ціною нібито ринкової. До слова, будь-яка поважаюча себе держава має забезпечити населення двома головними аспектами – безпекою і справедливістю. Для цього до слова ми і платимо шалені податки, щоб б бути впевненими в завтрашньому дні і щоб наші з вами ресурси залишалися народними. Але, на жаль в ситуації, що склалася, українці відчувають себе в небезпеці і несправедливості, і не тільки через завищені ціни на газ.

Такий же ринок утворився і в секторі енергетики. До слова, навіть якщо ми не споживаємо продукт, нам чомусь все одно доводиться за нього платити, зокрема за його утримання мереж і доставку.

Тільки щ0! Сталось немислиме – Коболєва викрили, ш0куючі к0рупційні схеми. Злили все – підзаробив на тарифах

Відзначимо, що як пише телеграм-канал “Резидент” з посиланням на своє джерело в Офісі президента:

Нафтогаз через МВФ лобіює законопроекти, які приведуть до того, що 100-мільярдна заборгованість “Нафтогазу” буде оплачена українським бюджетом в обмін на ілюзорне зниження ціни для населення зараз. Більша частина цього боргу виникла не через несплату рахунків українцями, а через непрофесійні дії керівництва Нафтогазу, яке влаштувала корупційні схеми всередині компанії.

Тільки щ0! Сталось немислиме – Коболєва викрили, ш0куючі к0рупційні схеми. Злили все – підзаробив на тарифах

У телеграм-каналі “Чорний квартал” нагадують про те, що за підсумками офіційного аудиту, в “Нафтогазі” знайшли дірку в 225 мільярдів гривень, а 75 мільярдів визнали наслідком спланованих збитків.

Коболєв завдав шкоди бюджету України на 75 мільярдів гривень, що більше кредиту МВФ. Поки у народу забирають останні гроші через підвищення комунальних платежів, ставленики Заходу в відкриту розкрадають мільярди через різні схеми.

Ревізори Держаудитслужби нарахували недоліків і порушень в роботі «Нафтогазу» на понад 225 млрд гривень, що призвело до прямих втрат компанії на суму понад 75 млрд грн.

«Згідно з процедурою обробки висновків, «Нафтогаз» мав час для вивчення документа і на надання зауважень до викладеної в акті ревізії фактів, що в підсумку і зробив. Частина з них була врахована, проте навіть з урахуванням цього, цифри, які незабаром будуть офіційно оприлюднені, буде важко пояснити суспільству », – йдеться в матеріалі.

У «Нафтогазі» виданню підтвердили, що отримали від Держудитслужби акт ревізії і надали свої заперечення.

«У відповідь компанія надала свої заперечення до акту ДАСУ, отримала висновок служби на заперечення і чекає вимогу служби, яка буде містити остаточні результати ревізії», – відзначили в прес-службі НАК.

«Тут і продаж газу за заниженими цінами, і безпідставна виплата премій членам правління «Нафтогазу», і заниження послуг за транспортування газу, і провал програми збільшення видобутку блакитного палива, і порушення в закупівлях, і приховане кредитування, і багато іншого. Але всю суть документа можна звести до чотирьох пунктів. Всі вони стосуються заниження розміру сплачених до державного бюджету дивідендів».

Перший – нарахування резерву сумнівних боргів при не затвердженому фінансовому плані (за 2018 рік і 9 місяців 2019 року.) на 38,4 млрд гривень. Через це, на думку аудиторів, розмір виплачених дивідендів було занижено на 35,3 млрд гривень.

Другий – виявлення Офісом великих платників податків Державної податкової служби порушень в «Укртрансгазі» на 37,3 млрд гривень. Як результат – “Нафтогаз” не доплатив 35,1 млрд гривень дивідендів.

Третій – заниження доходів через не відображення в їх складі штрафів, пені та неустойки за рішенням судів. По цьому пункту аудитори нарахували втрати державного бюджету на суму 2,9 млрд гривень.

Четвертий – непідписання актів реалізації газу в 2016-2018 роках. Наслідками цього порушення стало заниження суми виплачених дивідендів за 2018 рік на 2,1 млрд гривень.
Таким чином, за оцінками аудиторів, сума втрат державного бюджету через встановлені ними фінансових порушень перевищує 75 млрд гривень.

Тільки щ0! Сталось немислиме – Коболєва викрили, ш0куючі к0рупційні схеми. Злили все – підзаробив на тарифах