Священне бобове дерево, ведмежий горіх та гінкго: які екзотичні дерева ростуть в Подільському зоопарку

10 Новости Винницы

У Подільському зоопарку, не лише велика колекція тварин. На території ростуть півсотні рідкісних екзотичних для Поділля рослин – дерева, кущі. Серед них і священне бобове дерево, гінкго, піхта, модрина японська тощо.

Про це повідомили в Подільському зоопарку.

«На території зоопарку можна побачити найрізноманітніші вічнозелені: ялівці, сосни, ялини, туї, самшит. Росте тут піхта і навіть модрина японська, яка скидає свої голочки на зиму.

Окрасою зоопарку є і плодові: слива Піссарді, яблуня лісова «Пурпурова», вишня шаровидна, яблуня лісова «Плакуча».

До колекції Подільського зоопарку, зокрема, входить одне з найдревніших на землі дерев – гінкго, а також деревовидний вереск, священне бобове дерево індіанців «катальпа» і фундук, деревовидний кущ карагана, який іноді називають жовтою акацією, і красуня сакура «плакуча», каштан їстівний і ведмежий горіх», – йдеться в дописі.

Побачити тварин та помилуватися красою дерев, можна щодня з 9:00 до 19:00 години (влітку).

Вартість квитків:

Для дорослих – 70 гривень

Для дітей до 3 років – вхід безкоштовний

Для дітей від 3 до 6 років – 10 гривень

Для учнів/студентів – 30 гривень.

Нагадаємо, у Подільському зоопарку оприлюднили відео, як вольєром бігає новонароджена біла лань. Зауважимо, первісток з’явився у родині оленевих, які торік переїхали до Подільського зоопарку з Одеси.

Також з червня цього року у Подільському зоопарку відвідувачам видають парасолі. Зважаючи на дощове літо, яке розпочалося, місцева адміністрація швидко зорієнтувалась та придбала 20 штук, як для дорослих, так і дітей.