Слон-робот, велетенська змія та “дино-яслі”: у Вінниці розширили Парк динозаврів. Фото і відео

48 Новости Винницы

До відкриття весняного сезону у вінницький “Парк динозаврів” завезли десяток нових експонатів. Якщо раніше всі з них мали відношення до світу рептилій Юрського періоду, то нині вивчати фауну можна її представниками з сучасності. До прикладу — слоном та змією-велетнем. Вони, звісно, роботизовані. Кліпають очима, відкривають пащеки та рухають язиками. А слон навіть хоботом та вухами.

“Раніше ми з родиною ходили у звичайний зоопарк. Нам там теж подобається. Але тут щось подібне бачимо вперше. Дитині цікаво, і нам з дружиною. І що хочу зазначити, для тих зоозахисників, які відстоюють, що звіринці слід закривати, цей пак суперова альтернатива”, — підкреслює відвідувач Сергій Адамович.

Окрім слона та змії, однією з найцікавіших локацій стали “дино-яслі”. Трійко динозаврів-малюків не залишать нікого байдужим біля себе. А новонародженого можна навіть торкнутися.

“У нього, наче справжня шкіра. Як у людини”, — зауважує Сашко Кирилюк.

Зауважимо, автоматизовані фігури складаються з гуми, металу та силікону.

Нагадаємо, Парк динозаврів у Вінниці відкрили наприкінці грудня 2020 року. Ще тоді обіцяли, що його будуть постійно оновлювати новими експонатами.