Скарга Володимира Путіна дійшла до Сьомого апеляційного суду у Вінниці. Суд відмовив йому у задоволенні скарги

23 Новости Винницы

Володимир Путін з 2020 року судиться з Хмельницькою міською радою та управлінням житлово-комунального господарства міськради. Оскаржував Володимир Путін накладення на нього дисциплінарного стягнення.

Як повідомили в пресслужбі
Сьомого апеляційного адміністративного суду, що знаходиться у Вінниці, суд
відмовив у задоволенні апеляційної скарги Володимиру Путіну.

«Судді 7 ААС розглянули у письмовому провадженні справу за позовом Володимира Путіна до Хмельницької міської ради, управління ЖКГ Хмельницької міської ради.

Позивач звернувся до суду аби визнати незаконним та скасувати розпорядження «Про застосування дисциплінарного стягнення до Путіна В.В.» і скасувати наказ Хмельницької міської ради «Про створення постійно діючої комісії по списанню та оприбуткуванню необоротних активів, виробничих запасів та інших матеріальних цінностей». Колегія суддів 7ААС засилила рішення суду першої інстанції і у задоволенні апеляційної скарги відмовила.

У ході дослідження матеріалів справи було з’ясовано, що з метою контролю за використанням основних засобів, необоротних активів, виробничих запасів та інших матеріальних цінностей начальник Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради видав наказ №2/1 «Про створення постійно діючої комісії по списанню та оприбуткуванню необоротних активів, виробничих запасів та інших матеріальних цінностей», пунктом 1 якого створив постійно діючу комісію для проведення списання, оприбуткування, визначення непридатності та встановлення неможливості подальшого за використанням необоротних активів, виробничих запасів та інших матеріальних цінностей у складі: голова комісії — заступник начальника управління з питань житлового господарства Путін В.В.,члени комісії — заступник начальника управління, начальник планово-фінансового відділу, головний спеціаліст юридичного відділу та головні спеціалісти відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Таким чином, створена комісія мала оглядати матеріальні цінності на їх придатність до подальшого використання, виявляти морально застарілі, фізично зношені матеріальні цінності, необоротні активи, виробничі запаси та надавати відповідну документацію щодо їхнього списання. Однак такі дії не проводились – і голову комісії було притягнуто до дисциплінарної відповідальності з оголошенням догани», — зазначено в повідомленні.

У результаті Володимир Путін оскаржив у суді і наказ про призначення його головою вказаної комісії і розпорядження про дисциплінарне стягнення, посилаючись на те, що він не мав змоги ознайомитись із наказом про призначення і відповідно накладення дисциплінарного стягнення є безпідставним.

Суди обох інстанцій відмовили у задоволенні позову, оскільки позивач не надав належних, достовірних та достатніх доказів того, що оскаржуваним наказом порушено його законні права та інтереси. Водночас судом встановлено, що позивачем допущено неналежне виконання посадових обов’язків, що має ознаки дисциплінарного проступку, за яке передбачено притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.