Щойно! Зеленський зробив це – Саакашвілі не стримує емоцій. Це успіх – такого в країні ще не було!

983 Новости Винницы

Я вважаю, що візит Володимира Зеленського в Об’єднані Арабські Емірати був успішним, бо Україною зацікавилися провідні інвестиційні фонди і компанії цієї стратегічно важливої країни.

Про це пише у своєму телеграмі Голова виконавчого комітету реформ в Україні Міхеїл Саакашвілі.

“Я десятки разів бував в Еміратах. Емірати вклали в Грузію до мільярда доларів під час мого президентства (в туристичну, фінансову, логістичну інфраструктури), і я добре розумію, що після підписання меморандуму про наміри це буде кропіткою роботою. Емірати на дух не переносять корупцію і відразу відчувають неефективність держслужби, тому після того, як Зеленський успішно заклав фундамент, головна робота буде за українським чиновникам, які, боюся, абсолютно для цього не підготовлені.

Щойно! Зеленський зробив це – Саакашвілі не стримує емоцій. Це успіх – такого в країні ще не було!

Тому вітаю Президента з успішним візитом, але закликаю уряд України не зводити “на ніт” результати цього візиту своїм звичайним стилем і підходам до інвесторів і до роботи в цілому”, – йдеться у повідомленні Саакашвілі.

Нагадаємо, Вежу Бурдж-Халіфу в Дубаї (ОАЕ), що є найвищим хмарочосом у світі, підсвітили кольорами прапора України.

Відповідне фото в понеділок, 15 лютого, було опубліковано на сторінці українського президента Володимира Зеленського у Facebook.

У підписі до знімка глава держави зазначив, що це символізує дружні відносини між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Україною.

Нагадаємо, що 14-15 лютого Зеленський здійснив офіційний візит в ОАЕ, в межах якого, зокрема, зустрічався зі спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача Збройних сил країни шейхом Мухаммедом бін Заїдом Аль Нагаяном.

Також президент запропонував Об’єднаним Арабським Еміратам співпрацю в космічній сфері.

Крім того, було підписано договори про військово-технічне співробітництво між країнами, які дозволять обмінюватися і розвивати передові технології.