Щойно! Разумков випалив: без доказів, Зеленський не чекав – соратник пішов проти нього! Гучний скандал

389 Новости Винницы

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков пояснив, чому не голосував за введення санкцій проти народного депутата Тараса Козака і його телеканалів NewsOne, Zik і “112 Україна”. За словами спікера, таке рішення було ухвалене через те, що не було представлено додаткової інформації про фінансування тероризму.

Про це Разумков заявив в інтерв’ю РБК-Україна.

Він зазначив, що перше засідання РНБО, на якому приймалося рішення про санкції проти Козака, було без засідання як такого.

“Це один з форматів – так званий письмове опитування. В пакеті документів був проект рішення, списки осіб, щодо яких це все вводиться, і то постанова Верховної ради, яке було проголосовано ще в 2018 році. Додаткової інформації не було. Ні позиції СБУ, ні позиції інших учасників процесу я, на жаль, не знаю”, – заявив Разумков.

Спікер парламенту додав, що якщо говорити про те, що санкції пов’язані з терористичною діяльністю, то згідно із законом повинні бути підозри і затримання.

“Ну, вибачте, коли у нас по вулицях ходять терористи, ми не можемо на них просто дивитися. Поки я не бачив додаткових рухів, і я зараз не про персоналії, я про підходи. Тому що персоналії можуть змінюватися, але головне, щоб не змінювався підхід”, – пояснив свою позицію Разумков.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції на телеканали 112, ZIK і NewsOne і їх власника Тараса Козака, який є соратником нардепа Віктора Медведчука. Глава держави підкреслив, що для введення санкцій були “залізобетонні аргументи”.